Du är här: Invånare/Inflyttare/Inflyttarservice/Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

  • Karina Magnér-Enarsson

    Avd.tel. 0457-61 84 00

    Tel. 0457-61 84 00, 0457-61 89 90

    Mob. 0733-17 02 02

    Fax. 0457-61 87 34

    karina.magner-enarsson@ronneby.se

    Karlshamnsvägen 4
    372 80 Ronneby

  • ""

    Eva Lydin

    Fastighetsförvaltare

    Tel. 0457-61 82 65

    eva.lydin@ronneby.se

    372 80 Ronneby

  • Enhetschef

    Anna-Karin Sonesson, Kommunledningsförvaltningen

    Avd.tel. 0457-61 80 00

    Tel. 0457-61 89 79

    Fax. 0457-61 83 55

    anna-karin.sonesson@ronneby.se

    Ronneby kommun
    372 80 Ronneby

  • Tommy Ahlquist

    Förvaltningschef, Utbildningsförvaltningen

    Tel. 0457-61 81 20

    Mob. 0709-18 12 00

    tommy.ahlquist@ronneby.se

    Ronneby kommun, Stadshuset
    372 80 Ronneby

    Det övergripande ansvaret för Utbildningsförvaltningen. Uppdraget är att succesivt utveckla och ompröva verksamheten så att den svarar mot de uppställda målen på kvalitet, service och effektivitet.

  • Ebon Kaisajuntti

    Landsbygdsutvecklare, Enheten för samordning, utveckling och sekretariat

    Tel. 0457 61 83 52

    ebon.kaisajuntti@ronneby.se

    Stadshuset
    Ronneby kommun

  • ""

    Jeanette Rosander

    Turism- och evenemangssamordnare, Fritid- och Kulturförvaltningens kansli

    Avd.tel. +46 457 61 80 00

    Tel. +46 457 61 75 71

    jeanette.rosander@ronneby.se

    372 80 Ronneby

  • Johanna Kogg

    Uthyrare

    Tel. 0457-617052

    johanna.kogg@ronnebyhus.se

    372 80 Ronneby